DrHvfE1Y6jk

Я, Заріцька Аліна Віталіївна, студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики, голова студентського самоврядування гуртожитку №1.

2002-2013 рр. навчалась  в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Брала активну участь у житті школи та міста. 2011-2013 році займала посаду президента шкільної держави. 2012 році очолювала міську раду учнівських депутатів.

2012-2014 рр. стала стипендіатом міської ради як неодноразовий переможець обласних змагань з легкої атлетики та волейболу.

У 2012 році стала переможницею районного конкурсу рейтингу «Сузіря» в номінації «Лідер року».

Маю спільний досвід роботи з волонтерами м.Олешніца (Польща). Приймала активну участь в районних та обласних конкурсах КВН.

У 2013 року вступила на факультет української філології та журналістики К-ПНУ ім.Івана Огієнка,де навчаюся і зараз.

Беру участь у громадському і науковому житті факультету,гуртожитку та університету.

Займаюсь вивченням педагогіки та написанням власної статті «Про роль лідерських якостей у викладацькій діяльності».

З 2015 року очолюю студентське самоврядування гуртожитку №1.Своє основне завдання вбачаю в проведенні заходів направлених па поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, проведенні виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганді здорового способу життя, наданні допомоги адміністрації щодо заселення та проживання студентів даного гуртожитку.