FoDOGAvGe5w

Я, Кишкан Ірина Сергієвна, народилася 9 серпня 1996 року в місті Чернівці. Українка, громадянка України.
З вересня 2000 року до липня 2012 року навчалась у Чернівецікій ЗОШ №15, де одержала атестат про середню освіту.
У липні 2012 року вступила до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології. Зараз навчаюсь на 4 курсі. Починаючи з другого курсу беру активну участь в житті університету: допомагаю вирішувати організаційні питання деканату, а також питання, які виникають в процесі навчання, доводить до відома студентів необхідну інформацію. Приймаю активну участь в різноманітних заходах факультету. Являюся головою студентського самоврядування. У вільний від навчання час працюю майстром із моделювання нігтів. У колах наукових інтересів: «Розвиток емоційної пам’яті у дітей із порушеннями мовлення»

Share to Google Buzz
Share to Google Plus