BbE1bWtihlM

Я, Броншвагер Оксана Борисівна, студентка 3 курсу, голова студентського самоврядування факультету української філології та журналістики, писар студентського сенату.

З 2002-2013 рр. навчалась в  Старокостянтинівській ЗОШ I-III ступенів №8.

З  2009- 2013 була старостою класу, брала активну участь у різних шкільних олімпіадах та конкурсах.

З 2002 по 2013 рр. займалася сучасними та українськими  народними танцями у гурті «Вихиляс».

З 2005- 2012 рр. навчалась в Старокостянтинівській дитячій музичній школі по класу фортепіано та вокал.

Брала активну участь у житті міста. З нагоди святкування визначних дат виступала на радіо з привітаннями.

У 2013 року вступила на факультет української філології та журналістики

К-ПНУ ім.Івана Огієнка,де навчаюся і зараз.

У 2014 році зайняла посаду голови студентського самоврядування факультету української філології та журналістики, яку займаю досі.

Беру участь у громадському і науковому житті факультету,міста та університету.

З 2013-2015 рр. грала  у міських та університетських командах КВН.

З 2015 року є членом колективу аматорського театру «Лінк»

З 2013 року займаюсь організацією волонтерської діяльності.

З 2016 року  є членом громадської організації “Студентська Подільська ліга”.

Маю значний досвід роботи в органах студентського самоврядування,займаюсь організацією  розважально-виховної роботи на факультеті та беру активну участь у різних заходах університету.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus