Вибори до органів студентського та громадського самоврядування університету та факультетів успішно пройшли. Спікера студентського сенату обрали. Тепер потрібно дізнатися, яких змін варто очікувати від нових «слуг університету». Про це і не тільки у перші дні на новій посаді розповів Віталій Воронецький, спікер студентського сенату університету.

Чи був упевнений у своїй перемозі?

– У мене була змістовна програма, з якою я зі своєю командою звертався до студентів. На 50 % був упевнений, що здобуду перемогу на виборах. Користуючись нагодою, хочу подарувати всім студентам, які проголосували за мене. Сподіваюся, що виправдаю довіру своїх виборців і виконаю все, що обіцяв.

Як воно бути головним серед студентів університету?

– Я не відчуваю себе головним. Я простий студент. Єдине, що змінилося, – то це нові обов’язки й більша відповідальність.

Як тобі вдається вести активне громадське життя?

– Я не люблю сидіти на місці, склавши руки. Одного разу мені сказали: «Віталій, ти почав із гарного старту». Відтоді зрозумів, що я маю досягати висот і в жодному разі не впасти униз головою. Переконаний, що труднощі подолаю за підтримки студентів, буду також працювати над собою, над своїм самовдосконаленням.

Яка твоя мета на цій посаді?

– Я хочу зробити студентське життя кращим у різних напрямках діяльності. Недаремно кажуть, що студентство – найкраща пора. Щоб ця думка не була голослівною, потрібно для цього робити конкретні справи.

Які напрямки діяльності плануєш розвивати?

– Я студент факультету фізичної культури, тому обов’язково розвиватиму оздоровчий напрям. Заохочуватиму студентів займатися спортом, тому що це допомагає бути сильним і фізично, і духовно. Також сподіваюся на активність студентів у науковій діяльності. Особливу увагу звертатиму на організацію заходів за межами університету. Це робитиметься для того, щоб прославляти наш виш.

Як ти плануєш популяризувати наш університет?

– Зараз ми працюватимемо над тим, щоб розвинути інформаційну платформу. Це потрібно для того, щоб якомога більше людей були обізнані з особливостями і перевагами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У чому полягає сутність створення інформаційної платформи?

– Сутність полягає в тому, щоб гідно представити університет за допомогою новітніх технологій. Звичайно, в нас є офіційний сайт. Проте сьогодні молодь активно користується соціальними мережами, тому я вважаю, щоб кожний факультет мав власну сторінку в Instagram. Там постійно оновлюватиметься контент. Під кожним фото буде хештег «К-ПНУ». Отже, інформація про діяльність факультетів університету швидше поширюватиметься. Це допоможе популяризувати наш виш.

Ти маєш мету. Знаєш, у яких напрямках потрібно розвиватися. Як заохочуватимеш студентів до активної діяльності?

– Я спілкуватимуся зі студентами. Це буде співпраця у форматі дружніх стосунків, адже все залежить від рівня довіри студентів до мене, тому намагатимуся бути товаришем, який завжди допоможе.

Яких результатів очікуєш від своєї діяльності?

– Звичайно, я хочу досягти високих результатів. Проте все залежить від студентів. Якщо вони мене підтримуватимуть, то разом ми досягнемо висот. Зі свого боку робитиму все, що від мене залежить.

Іра Хижа