“Веснаа прийшла, а ми на парах…”

22 березня у КПНУ ім. І.Огієнка відбулося змагання команд КВН за Весняний кубок – 2016. Участь приймали такі команди: “Блюз”, “Just do it”, “КамПот”, “7 bit”, “Валєра, пішов звідси”, “Full house”. КВН-команди лише своєю появою на сцені одразу ж принесли позитивні емоції всім присутнім. Тематикою виступів була весна, а саме «весна прийшла , а ми на парах..»

Змагання команд складалося з двох частин, а саме:

1. Візитка команди
  2. Домашнє завдання

Доки учасники готувались за кулісами, незрівнянні та, звичайно ж, з гумором ведучі, розважали публіку. І робили це досить вдало. Коли ж розпочався виступ перших учасників, зал вибухнув шквалом посмішок та емоцій. То було надзвичайно. Кожна команда дивувала своїм тонким гумором та неабиякою акторською грою. Жарти були на різноманітні теми, що вирізняло команди. Дві години пролетіли швидше, ніж перерва між заняттями. У залі були студенти різних факультетів, які не стримували емоцій, забувши про буденність, навчання, інші турботи, та поринувши у світ жартів та гарного настрою. Ніхто навіть не позіхнув ні разу, як це зазвичай буває на лекціях.

Перемогу здобула команда збірна університету “Блюз”, яка вирізнялась своїм яскравим почуттям гумору та харизмою, саме через це вони отримали весняний кубок, який вручав голова журі Заводовський Анатолій Анатолійович. Але інші учасники також не залишились з порожніми руками: “Just do it”, “КамПот”, “Full house”, “Валєра, пішов звідси”, завдяки головному редактору місцевої газети “Вечірній Кам’янець” отримали абонемент на прокат велосипедів. Переможці вечора отримали також години відпочинку в розважальному клубі “Go”. Крім цього, усі були нагородженні дипломами та солодкими подарунками від профкому.

n0ugIo6HCE4

P.S.: Зовсім не хотіла залишати актову залу. Відвідуйте подібні заходи і ви завжди будете мати посмішку на своїх устах)

Юлія Бараболя, студентка 1 курсу факультету української філології та журналістики