zNR0x5ypBzk

24 березня на фізико-математичному факультеті, пройшов конкурс краси та грації «Міс факультету – 2016».

За корону переможниці змагалися кращі дівчата факультету: Марія Коземко ( студентка ІІ курсу, Inf1-B14 групи), Вікторія Маруняк ( студентка ІІ курсу, F1-B14 групи ), Анна Голинська (студентка І курсу, Inf 1-B15 групи), Ірина Жмуд (студентка ІІІ курсу, M2-B13 групи), Вікторія Юрковська (студентка І курсу, M 1-B15 групи).

Пройшовши цікаву та захоплюючу підготовку,  дівчата були готові до боротьби і жодна з них не збиралася поступатися. Саме у цей день, глядачі, перегортаючи сторінку за сторінкою, поринали в чарівний світ жіночої краси. Змогли відчути, бурхливий океан почуттів та емоцій. Конкурсантки в кожному своєму виступі та дефіле намагалися говорити глядачами, на зрозумілій без слів мові – мові кохання. Під час виступу, глядачі та журі, впевнились, що тільки, у нас, на Україні, дівчата мають калинову вроду, пишні уста та тендітну усмішку. Змогли переконатися, що тільки наші дівчата вміють танцювати душею та серцем, чаруючи усіх своїм танцем. Щоб ближче познайомитися з конкурсантками, дівчатам було запропоновано дати відповіді на підготовлені ведучими питання. Під час цього конкурсу красуні довели, що мають неперевершений інтелект та можуть підтримати розмову на будь-яку тему. В конкурсі «Талант» учасниці переконали присутніх в тому, що вони не лише вродливі, але й талановиті. Змогли здивувати не тільки глядачів, а й прискіпливе журі. Завершальним був конкурс «Дефіле у вечірньому вбранні», на який учасниці з’явилися у вишуканих вечірніх сукнях, показали усю свою ніжність та досконалість.

За результатами конкурсів головний титул «Міс факультету– 2016» та корону переможниці отримала Вікторія Юрковська, «Віце-міс» стала Вікторія Маруняк.

Без титулу та подарунків не залишилася жодна з конкурсанток. У номінаціях «Міс Привабливість» перемогу отримала Марія Коземко, «Міс Чарівність» – Анна Голинська, «Міс Грація» – Ірина Жмуд. Кожна конкурсантка отримала диплом, квіти та подарунки.

Зробити конкурс «Міс факультету – 2016» ще більш яскравим та захопливим допомогли команда КВН фізико-математичного факультету «7-bit» та неперевершена гра на фортепіано Анни Олійник. Не меншою окрасою вечора були також ведучі – Герлєй Марія та Пшембаєв Ігор.

Голова студ. ради фіз.-мат. фак., заступник спікера  із розвитку співробітництва та комунікацій – Герлєй Марія

ofHl7hle1Ko