o5yY_EBBV_M

14 квітня у актовій залі Центрального корпусу відбувся конкурс “Міс факультету фізичної культури 2016 р.”

Запеклу боротьбу між собою вели кращі дівчата факультету:  Граневська Віталіна (студентка ІІ курсу), Поліщук Вікторія ( студентка І курсу), Олійник Уляна (студентка І курсу).

Пройшовши цикл підготовки, дівчата  оцінювались суддями у 4-х конкурсах: “Візитка”, ”Талант” , “Авангард”  та конкурс  “Дефіле” . Усі дівчата продемонстрували достойну боротьбу та найкращі свої якості.

Дівчата змогли переконати присутніх  та прискіпливих суддів в тому, що вони всебічно розвинені.

За підсумками журі переможницею конкурсу стала Граневська Віталіна яка також перемогла у номінації  “ Міс чарівність ”, у номінації “ Міс глядацькі симпатії ” кращоб стала Олійник Уляна, а звання  “ Міс вишуканість ” здобула Поліщук Вікторія.

Кожна із учасниць була нагородження цінними призами від студентського сенату університету, профкому САД, факультету фізичної культури.

Висловлюю подяку заступнику спікера з культурно-масової роботи Ані Вардинській, яка дуже допомогла в організації і постановці конкурсу, також командам КВН та іншим учасникам які виступали.

fmjS4xoEcpE

Голова студ. ради факультету фізичної культури, заступник спікера із спортивно-масової роботи  – Ліпський Ярослав