DSC_1286

Студенти нашого вишу разом із студентами інших вищих навчальних закладів Кам’янця-Подільського 28 квітня 2016 року зустрічалися із мером міста – Михайлом Сімашкевичем.

Зустріч була цікавою та конструктивною. Молодь міста дізналася про діяльність мера та особливості його кар’єрного шляху, функціонування органів управління; змогла оцінити результати роботи міської ради за 100 днів, переглянувши відеоролик, у якому було представлено  результати виконаної роботи та повідомлено про плани на  майбутнє.

Кожен учасник зустрічі мав змогу отримати відповідь на запитання, які його цікавлять, безпосередньо від Михайла Євстафійовича, та запропонувати йому і його команді цікаві й неповторні проекти, які обіцяють покращити місто та зробити життя кам’янчан більш яскравим. Зокрема, студентів нашого вишу цікавили питання, пов’язанні із отриманням картки кам’янчанина та розвитком американського футболу.  Мер міста запевнив, що розгляне усі запропоновані  проекти і обере найкращі для реалізації.

Від імені студентства К-ПНУ імені І. Огієнка спікер студентського сенату подякував мера  за підтримку в організації американського футболу та інших заходів, які відбуваються у нашому виші.

Тож будемо сподіватись на те, що активна молодь запропонує безліч оригінальних проектів, які ще більше виділятимуть Кам’янець-Подільський з-поміж інших міст України!

DSC_1280

Гудзинська Яна, студентка 1 курсу (економічного факультету)

Марчук Олександр, спікер студентського сенату