Yc2OKLndkmw

Об’єднання студентів в одну велику родину є одним із пріоритетних напрямків діяльності органів студентського самоврядування. Саме це завдання стояло перед організаторами студентського форуму 21-24 квітня «Школа лідерства ХХІ століття» –  Студрадою ХНУ м. Хмельницького, яка не лише на відмінно із ним справилася, а й перевершила усі наші очікування. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляли я і Маша Герлєй (заступник спікера з розвитку співробітництва та комунікацій).

PU00Lc-975w

Це були чотири дні плідної роботи та насиченого відпочинку. Здається, речі не сумісні, але  організатори доклали значних зусиль, щоб це дуже вдало поєднати!

Пізнавальне дозвілля, організоване студрадою, почалося із самого приїзду. Гостинно зустрівши усіх учасників (а це 50 осіб із 17 областей України), нам провели цікаву екскурсію двома музеями ХНУ. Далі відбулося урочисте відкриття форуму із почесними гостями, серед яких – президент НСС – Юрій Темофійчук, міський голова – Олександр Симчишин та інші. На мою думку, присутність Олександра Симчишина на форумі свідчить про те, що представники сучасної влади рахуються із думками студентства! Мабуть, мало хто із хмельничан знає, що він закінчив історичний факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка, проте, у нас цей факт відомий багатьом історикам. Під час короткої розмови передав йому вітання від викладачів та студентів  факультету.

HN3xhSEYYm8

Протягом цих днів усі учасники форуму побували на таких заходах: концерті «Свято весни», вечері знайомств – дискотеці «Ми з 90-х», екскурсії «Пізнай наше місто», концерті співачки Христини Соловій; долучилися до загальнодержавної акції  «Зробимо Україну чистою», заспівали багато пісень, відвідали футбольний матч та багато іншого.Vg4u_Rcp-Pg

Також ми мали досить насичену навчальну програму: організатори зуміли зібрати ряд яскравих та ефектних спікерів, які провели понад 10 тренінгів. Їх об’єднувало єдине – формування та розвиток лідерських якостей. Тренінги проводилися у різних форматах і стосувалися багатьох тем. Хотілося б відзначити і подякувати за корисні та практичні заняття: президента  НСС – Юрія Темофійчука і його команду, експерта «Чисті виші» – Іллю Кротенка, представника Вінницького  ресурсного центру – Тетяну Подолян, координатора громадянського руху «Чесно» – Олега Черненка та інших.glx4WD9zoPoZUf2d37bGmI

На закритті форуму усім учасникам було вручено сертифікати і збірники есе «Лідерство як стиль життя». Бажаючі мали змогу подякувати організаторам, поділитися враженнями, висловити побажання, чим ми і скористалися. Хочеться ще раз щиро подякувати організаторам – Анастасії Козак (голові студради), Юрію Темофійчуку (президенту НСС), дружньому колективу студради ХНУ та кожному із учасників форуму, адже цей захід став незабутнім завдяки усім вам.

s27rKe19vAQ

«Школа лідерства ХХІ століття»  – це маса емоцій, нових знайомств, безліч фото, неоціненний досвід, натхнення та величезна доза мотивації!

Спікер студентського сенату –

Олександр Марчук