13180855_1305352502827950_542609584_n

Сьогодні  13 травня в Центральному корпусі нашого університету відбулась презентація Програми стажування у Верховній Раді України.

Програма стажування молоді у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – проект громадської організації «Ліга інтернів», що передбачає стажування у відповідних органах державної влади, навчання, заходи з розвитку лідерства для її інтернів.

Представив наших двох гостей, спікер університету Олександр Марчук, який наголосив, що дана програма є «соціальним ліфтом, який допомагає знайти роботу, адже багато випускників залишаються працювати там, де стажувалися…».

Далі виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» Марія Савіна та виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» Марія Савіна розповідали історію створення цієї програми, поділились маленькими секретами, адже у 2011 році вони теж були учасниками Програми стажування у Верховній Раді України.

13219930_1305352529494614_1333059654_n

Кожного року діяльність «Ліги інтернів» та Програма стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади набирає все більших оборотів. Одним з доказів цього є публікації, які з’являються на сторінках друкованих видань та різноманітних Інтернет-ресурсів. На конференції були присутні студенти, які з задоволенням слухали і вже задумувались як ж туди потрапити?. А ще задавали питання, які їх цікавили. Наші гості з радістю відповідали на запитання, подякували за теплий прийом та дружню атмосферу.

Долучайся та створюй своє майбутнє власноруч!

Юлія Бараболя, студентка 1 курсу

факультету української філології та журналістики