Tagvn55THqM

З 25 березня по 16 травня відбувся перший Чемпіонат з футболу між студентськими гуртожитками.  Даний чемпіонат було організовано за сприянням студентського сенату та профкому САД з ініціативи голови студентської ради гуртожитку №4  –  Козловського Вадима, якому допомагали  Шаркевич Ростислав та Муравський Назар. Хочу відразу відмінити великий ентузіазм студентів, які швидко сформували команди із мешканців гуртожитків № 3, № 4, № 5, №6, а деякий, наприклад, гуртожиток  № 4 виставив дві команди  – факультету фізичної культури  та історичного.

Протягом місяця  5 команд у запеклій боротьбі вирішували кому ж дістанеться головна нагорода – перехідний кубок.

На нагородження 17 травня, яке відбулося в актовій залі Центрального корпусу  були запрошені проректор з наукової роботи, професор Іван Михайлович Конет, спікер студентського сенату Олександр Марчук. У вступному слові Олександр подякував усім учасникам, запевнив у підтримці подібних ініціатив та привітав переможців. Іван Михайлович, від імені ректорату, привітав усіх із завершення чемпіонату, подякував організаторам  та виконав почесну місію – нагородив найкращих грамотами та кубком.

Ce4o7IsLn0E

3 місце зайняла команда «Лідер» (гуртожиток № 3), що набрали 7 очок, 2 місце виборола команда «Ведмеді» (гуртожиток №4) з 9 очками також 9 очок набрала команда «Фортуна» (гуртожиток №4)  і за кращою різницею забитих і пропущених голів одержала перемогу.

klkd6PV1ej4     fKtEnHI1oTM

Окрім чемпіонів нагородили: кращого воротаря – Чорного Івана – ФК Лідер(гурт.№3), 2 – ох бомбардирів –  Коломійчука Анатолія – ФК Тигри(гурт№5), що забив у 4 –ох матчах 6 голів та Сметану Дмитра – ФК Фортуна(гурт.№4) з 5–ма забитими голами. Також були нагороджені кращі гравці Загрубський Віталій з команди  Поділля (гурт. № 6), Остапов Вадим – ФК Лідер(гурт. №3), Смоляк Павло – ФК Тигри ( гурт. № 5), Радзивон Роман – ФК Ведмеді (гурт.№4), Павлов Вадим – ФК Фортуна (гурт.№4).

etBWT5UIlEw

Дякую усім часникам, адміністрації,  профкому САД  та студентському сенату!

Голова студентської ради гуртожитку № 4

Козловський Вадим