KgpHt2hagvc YFJH17xvmfc
Микола Гордійчук у своїй пісні зазначав: «Якщо не потребуєш зайвого тлумачення, ти для цього світу маєш значення! У тебе і у мене різне призначення, але ми разом, і це має значення!». Це дійсно так!
Сьогодні відкрили меморіальну дошку Миколі Гордійчуку при вході у будівлю факультету КСПП Кам’янець-Подільського національного університету імені Іван Огієнка!
На жаль, особисто не знайомий із Миколою, проте чув, знав, бачив його. Це дійсно талановита особистість, класний музикант, ведучий багатьох заходів, щирий патріот, вірний друг, і, просто, позитивна людина. Його багатогранність не мала меж.
Він був випускником нашого вишу, і вже цей факт викликає у мене та наших студентів почуття гордості. Мимоволі ловиш себе на думці – побільше б таких людей!
Його пісні відображають актуальні питання нашого суспільства. Закликають жити сьогодні, позбутися комплексів, творити, постійно рухатися вгору, цінувати кожну хвилину життя…

cRqx5pk0FSE
Nik Своєрідний, ти назавжди залишишся у нашій пам’яті!
Слава Героям!

З повагою,