KbvoRUsCX8k

Чернівці і Кам’янець-Подільський поєднують багато речей. Приємно, що серед них є студентське самоврядування. Співробітництво між студентським парламентом Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича і студентським сенатом нашого вишу набуває нових форму. Відновлюючи давні традиції співпраці, 20 травня я побував у ЧНУ імені Ю. Федьковича з метою обміном досвіду та налагодження співпраці. Зустріч із представниками студентського самоврядування пройшла дуже плідно та цікаво. Запросив студентських лідерів до нас. Приємно, що заклик був почутий.
nkogXN2b-oA
Сьогодні, голова студентського парламенту ЧНУ імені Ю. Федьковича Євген Лезун відвідав наш виш. У кабінеті студентського сенату нам вдалося поспілкуватися про питання діяльності студентського самоврядування, а саме: функціонування вищого студентського виконавчого органу, структуру та функції відділів студентського парламенту, соціальну роботу, боротьбу з корупцією, активізацію студентів, вибіркові дисципліни, співпрацю студентів з адміністрацією, студентського сенату з профкомом, налагодження співпраці між нашими вузами тощо.
В рамках цієї зустрічі ми також поспілкувалися із керівником відділу виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолієм Заводовським та головою профспілки Миколою Моштаком, які більш детально розповіли про досвід співпраці із студентським сенатом і окреслили плани на майбутнє.

0ls5nNaSFj8 OZXM7DsD8a8
Разом із заступником спікера з волонтерської роботи Пономаренком Тарасом провели екскурсію нашим Центральним корпусом.
Дякую, Євгену за конструктивний діалог та приємне спілкування. Переконаний, що такі зустрічі є дуже корисними і, надіюся, що стануть традицією, адже, студентство сильне лише тоді, коли разом!

Спікер студентського сенату –

Олександр Марчук