5EGKoMY10Uw

1 червня на засіданні студентського сенату було заслухано звіти про роботу структурних одиниць студентського самоврядування університету, а саме голів студентських рад факультетів та гуртожитків, заступників спікера, керівника відділу розвитку співробітництва та комунікацій.
На жаль, не усім керівникам вийшло прозвітувати, проте вони запевнили, що звіти нададуть до неділі. Було прийнято рішення дані звіти опублікувати, найблищим часом це буде зроблено.
Приємно відзначити, що роботу усіх, хто звітував, визнано задовільною, що свідчить про хорошу командну роботу.
Хочу подякувати усім хто прозвітував, а також тим, хто доклав значних зусиль для розвитку студентського самоврядування нашого університету.
Переконаний, що у подальшому буде зроблено ще більше справ і робота органів студентського самоврядування буде ще кращою.

З повагою – Олександр Марчук,
спікер студентського сенату