До Дня молоді, 26 червня, на Європейському сквері, Міська рада спільно із громадськими організаціями, колективами, спортивними командами, установами, зокрема і з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, провели чудовий захід для усіх, хто молодий душею!
Цьогорічний поділ на майданчики за інтересами повністю виправдав очікування. Усі присутні мали змогу на собі відчути і побачити усе, чим займається наша активна молодь. Починаючи із виступів КВН, танцювальних колективів… і закінчуючи тенісом, мафією, літературними читаннями тощо.
Офіційну частину заходу відкрив заступник міського голови Вадим Анатолійович Савчук, який привітав та, від імені Михайла Євстафійовича, нагородив найактивнішу молодь міста грамотами та сувенірами. Від нашого вузу були нагородженні: Вардинська Анна, Беник Вадим, Дем’янчук Віра, Герлєй Марія та Олександр Марчук. Далі, помічник народного депутата України Володимира Володимировича Мельниченка привітала і також нагородила грамотами найактивніших.
Наш виш представляли чарівні черлідери, які порадували присутніх двома яскравими виступали, задавши доброго драйву присутнім. Заданий тон підтримали команди американського футболу «Титани» та флаг-футболу «Титаніди», які розповіли та показали про особливості гри у ці нові види спорту для більшості із нас. Також інші наші студенти демонстрували свої таланти, наприклад, із малювання – Ігор Карташов, картини якого викликали значний інтерес. Символічним підсумком цього заходу була гра «Хто зверху?», яку організував сам керівник відділу виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолій Анатолійович Заводовський, який одночасно був суддею. Ведучими були студентка фізико-математичного факультету Герлєй Марія та історичного – Остап Бойчук. Вперше проведена гра «Хто зверху» на загальноміському заході стала родзинкою вечора і зібрала найбільшу кількість глядачів, які з нетерпінням чекали завершення 7-ми раундів, щоб почути відповідь судді на вічне питання – хто ж буде зверху: хлопці чи дівчата?. Пройшовши 7 випробувань, суть яких полягала у прояві кмітливості, логіки, певних знань, рухливості, театральних вмінь та інших здібностей, суддя виголосив свій вердикт – перемогу здобули дівчата! Але це лише початок, переконаний, у наступних іграх чоловіча половина реваншується.
Від себе та від імені студентства К-ПНУ імені Івана Огієнка, хочу подякувати за приємні враження та хорошу організацію святкування Дня молоді Міську раду, усіх хто сприяв та допомагав проведенню цього заходу! Молодь – наше майбутнє, і це святкування принагідно це підкреслило!
Окремо, спасибі нашим студентам які виступали, а також Анатолію Анатолійовичу за проведення інтелектуально-розважального шоу «Хто зверху?».