Від імені студентського сенату вітаю нашого писаря , голову студентської ради факультету української філології та журналістики – Броншвагер Оксану з Днем Народження!

BbE1bWtihlM
Кожен із нас відіграє свою роль в команді яка працює над розвитком студентського самоврядування у нашому виші, роль писаря є однією із ключових! Проявлена тобою  відповідальність, працьовитість, наснага до змін у поєднанні із щирістю, почуттям гумору, дружелюбністю стали цементуючою речовиною у закладенні фундаменту задля ефективної роботи! У цей знаменний день, хочу вкотре подякувати за відмінну роботу на ниві самоврядування, яка вже принесла відчутні зміни!

Бажаю тобі реалізувати усе заплановане, багато яскравих моментів, світлого майбутнього, міцного здоров’я, удачі, щастя, затишку, неземного кохання, вірних друзів, достатку, успіхів у громадській роботі, успішного навчання та усіх благ!

З повагою, Олександр Марчук
спікер студентського сенату