Студентський форум «Літо, давай, прощавай!» який відбувся 11 вересня у готельному комплексу «Дністровська Рів’єра» став справжнім фінальним акордом однієї із найкращих пір року – літа! Справді, по літньому тепла погода, веселий настрій, купання у Дністрі, змагання з пляжного волейболу та футболу, подорож на катері, де а ні на мить не зупинялися танці, і на завершення, пляжна пінна вечірка забезпечили незабутні враження та яскравий відпочинок, яким можуть похизуватися студенти не кожного вузу.

Окрім того, студентський актив вперше, після канікул, отримав можливість невимушено і у дружній атмосфері поспілкуватися, виробити плани реалізації своїх ініціатив, напрацювати проекти стратегій розвитку студентського сенату, а потенційні претенденти на посаду спікера студентського сенату (вибори відбудуться 15 вересня) змогли поспілкуватися із частиною виборців, залучитися їхньою підтримкою тощо. На мою думку, форум відбувся вдало, і найголовніше, з користю для кожного учасника.

Від імені учасників форуму хочу щиро подякувати за вагому допомогу в організації Студентського форуму «Літо, давай, прощавай!» народного депутата України Володимира Мельниченка!

Велика подяка за сприяння ректору Сергію Копилову, за організацію  керівнику відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолію Заводовському,  голові профкому Миколі Моштаку, Громадській раді та ГО, які долучилися до організації.

З повагою,
Олександр Марчук