Всі, а особливо діти, дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням їх чекають, щоб зануритися в атмосферу див, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. А одним із наулюбленіших свят є День святого Миколая.

В серці кожної людини живуть мрії, які неодмінно повинні здійснитися. Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вирішили не чекати див, а їх створювати. Вони відвідали дитячий садок “Теремок” та  “Світлячок”,  де подарували діткам солодощі та подарунки. Це не просто дошкільні навчальні заклади, це садочки, які мають групи притулку та для  дітей з інтелектуальною недостатністю.

Зараз  в  дошкільному  закладі № 3 “Теремок”  функціонує  4 групи: 2 групи для  дітей  з інтелектуальною недостатністю;  одна  група для дітей з раннім дитячим аутизмом та одна група для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.  Всього в садочку ростуть і розвиваються в умовах турботи про здоров’я та психологічного комфорту 45 дітей з різними діагнозами.

19 червня 1997 року виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської Ради рішенням №344 «Про відкриття групи притулку для дітей віком від 2-х до 7-ми років, які залишилися без батьківського піклування при дошкільному виховному закладі №17» відкрив в закладі групу притулку для дітей даної категорії.

Було приємно спостерігати за дітьми і слухати віршики, які вони готували на свято. Бачити, як вони радіють подарункам, що були зібрані під час благодійної акції  “Подаруй дитині свято”.

Студентський сенат висловлює вдячність усім небайдужим студентами та викладачам, які долучилися до акції. Бачити вдячність в очах дітей – безцінно.

Олена Глущенко, студентка 3 курсу напряму підготовки “Туризм”,

голова студентського самоврядування економічного факультету.