День молоді – 2019

Активно та різнобарвно кам’янчани відсвяткували День молоді. Цей день був насичений різноманітними заходами, серед яких – благодійний забіг, фотосушка, конкурс есе, інтерактиви та інтелектуальні ігри, кінопоказ від «Бруківки».

Під час урочистої частини активну молодь міста, а саме – переможців конкурсів, юних активістів та лідерів відзначили грамотами й подарунками від міської влади та народного депутата України Володимира Мельниченка.

Традиційно, серед найактивніших студентів міста – студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Отже, грамоти та подарунки отримали: Михайло Біляк, студент історичного факультету, Марина Турніцька, студентка природничого факультету та Олександра Сидорчук, магістрантка історичного факультету.

Вітаємо наших студентів із високими відзнаками та бажаємо успіхів у подальшій роботі на благо міста та України!

Прес-центр університету