Архів за місяць: Вересень 2019

Дай пораду президенту – отримай iPhone XS

Фінансовий портал Maanimo ініціює проект “Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському” для студентів закладів вищої освіти

З появою  нового президента українське суспільство отримало надію на позитивні зміни в країні. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, на які очікує український народ. Ми вважаємо, що ініціативна молодь може неабияк пришвидшити цей процес, висловивши свої новаторські та свіжі думки щодо змін в нашій державі.

Саме тому ініціюється конкурс студентських робіт “Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському”, який спрямований на те, щоб дати студентам можливість висловити свої думки та зробити так, щоб вони не залишилися непоміченими.

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту України. Якщо ти амбітний, винахідливий та маєш, що сказати, – подай заявку та напиши свої думки на Maanimo. Термін подачі роботи – до 15 жовтня. Автор найкращих порад отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS.

Більше інформації за покликанням: https://maanimo.com/projects/molod-znae

Заступник спікера, Юлія Штефанко.

Обираємо спікера студентського сенату. #Турніцька Мар’яна

30 вересня в університеті відбудуться вибори спікера студентського сенату. Претендентами на цю посаду є Турніцька Мар’яна, студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” природничого факультету та Ареф’єва Анна, студентка  студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” факультету фізичної культури.
Ми поспілкувалися з Мар’яною щодо її бачення основних напрямків розвитку студентського самоврядування в університеті, тож пропонуємо Вам ознайомитися із виборчою програмою кандидата.
Я, Турніцька Мар’яна Олександрівна, студентка 1-го курсу магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничого факультету, як кандидат на посаду спікера студентського сенату КПНУ імені Івана Огієнка, маю цілісне уявлення про розвиток студентського самоврядування в університеті та шляхи вдосконалення його майбутньої роботи.
За період навчання зарекомендувала себе як активна та старанна студентка. З 2-го курсу Турніцька Мар’яна займає посаду заступника голови студентської ради природничого факультету. Упродовж 3-го та 4-го курсів займає посаду голови студентської ради природничого факультету.
За період навчання була активним учасником громадського життя факультету. На 1-му курсі була учасником КВК “Першачок”, у якому з командою “Список на відрахування”  посіли третє місце. Брала участь у традиційному конкурсі-фантазії “Екомода на природничому”, у якому разом із Олександром Божеком в одній із номінацій посіли перше місце. На 2-му курсі взяла участь у битві черлідерів у складі команди “VIP” (посіли третє місце) та в конкурсі “Чий куратор кращий?” у ролі ведучої-перекладача. На 4-му курсі була ведучою гри “Битва мужніх проти ніжних”, у якій разом з командою дівчат здобули перемогу.
За період діяльності на посаді голови студентського самоврядування організувала низку заходів на факультеті, зокрема: посвяту першокурсників на природничому, “Міс природного факультету 2017”, “Міс природного факультету 2018”, “Міс природного факультету 2019”, “Хто зверху”, “Мій зможе”, “8 березня”, конкурсу-фантазії “Екомода на природничому”, а також заходи з нагоди 100річчя КПНУ імені Івана Огієнка, флешмоби тощоАктивно займається організацією студентського дозвілля.
З передвиборчою програмо можна ознайомитися за покликанням: http://meridian.kpnu.edu.ua/2019/09/27/obyraiemo-spikera-studentskoho-senatu-turnitska-mar-iana/

Увага! Вибори до органів студентського самоврядування

30 вересня 2019 року відбудуться вибори:

  • спікера студентського сенату університету;
  • голови студентської ради факультету;
  • представників до складу вченої ради факультету;

Термін подання заявдо 25 вересня 2019 року.

30 вересня 2019 року в гуртожитках відбудуться вибори голів студентських рад гуртожитків університету.

Термін подання заявдо 25 вересня 2019 року.

3 жовтня 2019 року відбудуться вибори:

  • делегатів на збори трудового колективу факультету;
  • делегатів на конференцію трудового колективу університету;
  • делегатів на конференцію студентів університету;
  • представників до складу вченої ради університету.

Термін подання заявдо 2 жовтня 2019 року.

Кандидатам для участі у виборах необхідно подати заяву до студентської виборчої комісії університету (головний корпус, кабінет студентського сенату університету) або до студентської виборчої комісії факультету.

Взірець заяви – у голови студентської виборчої комісії факультету та у деканаті.

У разі виникнення питань звертатися за телефонами: 0679757611, 097 105 80 60.

Положення про порядок проведення прямих таємних виборів студентів до колегіальних органів управління та органів громадського самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка розміщено на веб-сайті університету (https://ssg.kpnu.edu.ua/dokumenty/ «Нормативна документація»).

Студентська виборча комісія університету