Архів за місяць: Жовтень 2019

Стань стипендіатом Завтра.ua

Фонд Віктора Пінчука розпочинає 14-й конкурс

стипендіальної програми «Завтра.UA»

 16 жовтня 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 14-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року.

 Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Щороку Фонд Віктора Пінчука збирає стипендіатів у Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими й міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Форуму молодих лідерів під час Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:

  • активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються  в науковій роботі;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

За 13 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 500 студентів з усієї країни. Сьогодні програма співпрацює зі ЗВО з усіх регіонів України, 94 заклади є її офіційними партнерами.

Слідкуйте за новинами спільноти стипендіатів та програми на офіційній сторінці «Завтра.UA» у Facebook facebook.com/Zavtra.UA

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Фонд Віктора Пінчука обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації проектів соціального та бізнес спрямування (вже підтримано понад 170 проектів). Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Докладніше про програму: zavtra.in.ua

100-річчя присяги на вірність Директорії УНР

8 жовтня в межах науково-популярного лекторію відбулася лекція «100-річчя складання урочистої обітниці на вірність Директорії УНР», присвячена Дню захисника України. Серед слухачів були студенти різних факультетів нашого університету. Запрошеними лекторами були працівники Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ольга Венгрова, завідувач відділу маркетингу розвитку та інвестування, Ганна Ніколаєва, молодший науковий працівник музею, а також Славко Полятинчук, голова Кам’янець-Подільської Просвіти.

Лекція Ганни Ніколаєвої супроводжувалася також дуже цікавою презентацією з фотографіями будівель, у яких розташовувалися стратегічно важливі об’єкти Директорії: міністерства, банки тощо. Цікаво було дізнатися про те, що саме в стінах знайомих для кожного з кам’янчан споруд творилася українська державність. Пізнавальними були колажі Дмитра Бабюка, на яких поєднано старі чорно-білі фотографії та сучасний вигляд цих будівель.

Славко Полятинчук анонсував презентацію книги Дмитра Бабюка «Кам’янець – соборна столиця України: історія міста Кам’янця-Подільського в період Перших визвольних змагань за незалежність 1917-1920 рр.» (науковий редактор –Вадим Стецюк, кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка), яка відбудеться 11 жовтня о 15:00 у видавництві «Абетка».

Анжела Хан, директор студентського клубу