Архів за місяць: Квітень 2021

Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на отримання грантів для навчання за кордоном

До 15 травня 2021 року програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на отримання грантів на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. З 2009 року метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Молоді талановиті українські студенти та фахівці можуть подати документи на конкурс на сайті програми worldwidestudies.org

Підтримка надається тим аплікантам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Потенційні апліканти програми «Всесвітні студії» мають відповідати наступним вимогам:

  • бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
  • мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
  • бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів обраної магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2021 року;
  • мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
  • мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Про програму

«ВСІ СВОЇ»

07 травня 2021 року за рішенням постійної комісії Кам’янець-Подільської міської ради VIII скликання з питань освіти, культури і туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення планується провести форум учнівського та студентського самоврядування.

Форум проводиться з метою налагодження співпраці між учнівським та студентським самоврядуванням навчальних закладів, обмін досвідом між молодими людьми та популяризації учнівського та студентського самоврядування.

Оскільки особливе місце у програмі форуму виділяється для самопрезентації учнівського та студентського самоврядування, то організаційний комітет форуму вирішив провести конкурс відеопрезентацій.

Відео має показати, як працює учнівське або студентське самоврядування навчального закладу та розповісти про активну молодь, що навчається у закладі.

Під час створення відеоролику варто приділити увагу наступним елементам:

  • реалізація ідеї учнів (студентів) у команді;
  • креативність;
  • гарна якість відео та звуку;
  • самостійний підхід учнів (студентів) до реалізації ідеї.

Навчальний заклад має опублікувати створені відеоматеріали на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах з хештегом #ВСІСВОЇТУТ до 25 квітня

Сенат К-ПНУ вже розпочав підготовку до форуму – вибрали організаційний комітет, до складу якого увійшли голови студентських рад факультетів та охочі студенти, склали  план відео.