Підготовка до молодіжного форуму “Всі свої”

22 лютого 2021 року відбулося засідання студентського активу навчальних закладів Кам’янець-Подільської об’єднаної територіальної громади. Основним питанням порядку денного було проведення молодіжного форуму “Всі свої”, який заплановано на травень. Метою форуму є знайомство, самопрезентація, поглиблення знань про свої права й обов`язки та налагодження співпраці учнівського і студентського самоврядування Кам`янець-Подільської ОТГ. На зустрічі К-ПНУ представляли: депутат міської ради, аспірант історичного факультету, модератор зібрання Олександр Марчук, спікер студентського сенату Аліна Власова, студентка факультету української філології та журналістики Аліна Довга, координатор роботи зі студентською молоддю Валентина Колодій. Було обрано оргкомітет, членами якого стали студенти нашого університету Аліна Довга (факультет української філології та журналістики) та Максим Сльозкін (історичний факультет) .
Під час засідання було обговорено вступні питання щодо організації та проведення заходу, визначено голову, заступника та секретаря оргкомітету, створено структурні підрозділи для кращої координації та злагодженої роботи.
Наша молодь активна і прагне рухатися до розвитку! Пишаємося цим.