Буковина

Чернівці – одне із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це “український Париж”. Упродовж століть Чернівці формувалося як місто  з унікальною архітектурою, багатою культурною спадщиною, а толерантна атмосфера зробила це місто схожим на український “Вавилон”, де переплелися культурні та релігійні традиції різних народів світу .

Перлиною світового рівня та гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882 рр.), який внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Своєю величчю вражають міська ратуша (1848 р.), театр (1905 р.), до якого веде “Алея зірок”.  Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939 р.), яка не має аналогів на території України. Але це далеко не все –   Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя.

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна фортеця досі вражає своєю могутністю та величчю. Фортеця відігравала важливу роль у житті багатьох народів. Відвідайте її – вона обов’язково Вас вразить! 

Топорівці. Не кожне село України може похвалитися двома фантастичними церквами та ще й з однаковою назвою. Давніша з них, мурована оборонна церква св. Іллі (1560р.) із дзвіницею, є зразком буковинських церков хатнього типу, але із прихованими куполами. Її сестра Ільїнська церква (1914р.) є одною із найгарніших церков нашої країни, ззовні схожа на красивий замок з вежами. Частину грошей на побудову цього храму дав цісар Франц-Йосип, а вдячні парафіяни вирізьбили для нього пишний трон, який і досі зберігається у цій надзвичайно величній святині.

Вашківці. Хочете побувати одразу на карнавалах у Венеції та Ріо-де-Жанейро не виїжджаючи за кордон? Тоді Вам потрібно на святкування Маланки у Вашківцях, що має назву “Переберія” (переодягання). Це найбільший і найцікавіший український карнавал, що проводиться вже понад 100 років.