“Княжна – 2020”!

Свято краси та елегантності “Княжна – 2020” відбулося 27 лютого на історичному факультеті.

У конкурсі брали участь чотири прекрасні учасниці: Софія Сковороднікова, Віта Сопчук, Дарія Мевша та Наталя Саченко.

Дівчата гідно боролися за титул “Княжна – 2020”, демонструючи глядачам свою красу, розум і талант у декількох конкурсах, а саме: дефіле, візитна картка, конкурс талантів, конкурс вишиванки.

За свої старання учасниці, за оцінками журі, отримали в підсумку такі титули:

• Княжна – 2020 – Софія Сковороднікова;
  • Міс глядацьких симпатій та Перша віце-міс – Наталя Саченко;
  • Друга віце-міс – Дарія Мевша;
  • Міс грація – Віта Сопчук.

Також між конкурсами свої номери представили публіці й інші талановиті студенти нашого факультету, котрі щиро підтримували учасниць. І глядачі, і учасниці отримали масу неймовірних вражень і позитивних емоцій від побаченого й почутого.

Особлива подяка спонсорам нашого свята: профкому студентів, аспірантів та докторантів К-ПНУ, магазину ексклюзивної Української вишивки, що знаходиться в ТЦ «Ювілейний» на другому поверсі, та стилістові-візажисту Катерині Ковтуняк.

Ведучі свята: Богдана Бойчук та Богдан Ковальчук.

Конкурс організували члени студентського самоврядування історичного факультету.

Дякуємо дівчатам за участь і креатив! Вітання Княжні 2020 історичного факультету Софії Сковородніковій!

Юлія Трохіна, студентка другого курсу історичного факультету