Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Пилипець. Тут з висоти 15 метрів заворожуючими каскадами між скелями несе свої води у мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела на полонині Боржава. Падаючи численними мальовничими каскадами кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований в мальовничій долині річки Прут. Варто подивитися водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук).
Буковель – гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Верховина – етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош. Окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”.
Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської (Роксолани), дружини Сулеймана Пишного. Це – чарівне галицьке містечко з пам’ятками сакрального мистецтва: дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної архітектури, внесена до світової спадщини ЮНЕСКО. Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі, та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Скелі Довбуша – Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення – це група високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Ці скелі використовували з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як фортеці та сторожові укріплення.
Карпатський трамвай. Всіх романтиків гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію.
Косино. Сучасний комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 м. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.